SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

IPFX LC فیبر در فضای باز نوری پچ بند ناف، 2core FTTH جهنده ضد آب

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    IPFX LC فیبر در فضای باز نوری پچ بند ناف، 2core FTTH جهنده ضد آب

    چین IPFX LC فیبر در فضای باز نوری پچ بند ناف، 2core FTTH جهنده ضد آب تامین کننده
    IPFX LC فیبر در فضای باز نوری پچ بند ناف، 2core FTTH جهنده ضد آب تامین کننده IPFX LC فیبر در فضای باز نوری پچ بند ناف، 2core FTTH جهنده ضد آب تامین کننده IPFX LC فیبر در فضای باز نوری پچ بند ناف، 2core FTTH جهنده ضد آب تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: IPFX LC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    IPFX LC در فضای باز پسر به LC 7.0mm فیبر نوری پچ بند ناف پی وی سی LSZH

    جزئیات سریع:

    شماره مدل: LC IPFX

    طول: سفارشی کردن

    نوع تک: IL≤ 0.2 دسی بل. RL≤ 0.45 دسی بل

    نوع چند حالته: IL≤ 0.2 دسی بل. RL≤ 0.50 دسی بل

    قطر کابل: 7.0mm

    جزئیات تحویل: در 3 روز

    ویژگی:

    • 1> FTTA، ایستگاه پایه وایمکس، CATV در فضای باز کاربرد؛
    • 2> قطر اختیاری: 4.8mm، 7.0mm و یا سفارشی.
    • > ژاکت Optiional: LSZH، PE، PU، زره پوش و یا غیر زره پوش.
    • 4> IP67 حفاظت ضد آب؛

    عملکرد مجلس:

    مورد داده ها
    از دست دادن درج ≤0.2dB
    برگشت ضرر SM / UPC ≥50dB، SM / APC ≥60dB، MM ≥35dB
    زندگی ماشینی 500cycles
    دمای کار -40 ° C ~ + 70 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 70 ° C
    دمای عملیاتی -10 ° C ~ + 50 ° C
    سطح حفاظت IP67
    کششی داده کششی بین اتصال و cable≥100N فیبر
    احراز هویت ملاقات با استاندارد RoHS

    مشخصات کابل:

    مورد داده ها
    فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
    عضو کشش آرامید کولار، لوله زره پوش
    حداکثر. میرایی

    SM: ≤0.34dB / کیلومتر در 1310nm، ≤0.20dB / کیلومتر در 1550nm

    MM: ≤0.60dB / کیلومتر در 1300nm، ≤2.3dB / کیلومتر در 850nm

    مقاومت کششی (کوتاه مدت) 500N (بدون شکستگی)
    شکستن مقاومت (کوتاه مدت / بلند مدت) 1000N / 100mm میرسیم
    عقب برافروخته کمیسیون مستقل انتخابات 60332-3
    درجه حرارت -40 ~ + 70 ° C
    Uvioresistant عبور
    احراز هویت ملاقات با استاندارد RoHS و UL

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)