SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Adapter

بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک

    چین بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک تامین کننده
    بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک تامین کننده بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک تامین کننده

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: GuangDong Cina
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/APC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    شماره مدل:: SC از دست دادن درخت:: <0.2db
    مصالح ساختمانی:: پلاستیک

    آداپتور فیبر نوری کاست شاتر SC / APC High Precision، فیبر به خانه

    جزئیات سریع:

    شماره مدل: SC / APC

    کاهش وزن: <0.2dB

    مسکن مواد: پلاستیک

    ماده ی آستین: زیرکونیا

    مشخصات:

    آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC دارای انواع مختلف آداپتورهای شامل FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، DIN، D4، MPO، FC-SC، FC-ST، SC-ST، LC-FC، LC-SC و غیره. سازنده ی اتصال کانکتور، افت و خیز ورودی خوب و کم و بازگشت بازگشتی بالا، می تواند نیازهای اتصال سریع، دقیق، پایدار و پایدار در محیط های مختلف را تضمین کند!

     

      مشخصات

    از دست دادن درج

    <0.20 دسی بل

    نیرو را وصل کنید و جدا کنید

    200-600 (g / f)

    طول عمر

    پلاگین و جدا شدن 1000 ساعت

    دمای عملیاتی

    -40 + 85

     

    سفارشات سفارش

    مصالح ساختمانی

    مواد آستین

    کانال

    کاربرد

    برنج نیکل اندود شده

    زیرکونیا

    سیمپلکس

    SC / PC

     

    فلز مس

    دوبلکس

    SC / APC

    کاربرد:

    سیستم CATV

    ارتباطات مخابراتی

    شبکه های نوری

    تست / ابزار اندازه گیری

    فیبر به خانه

    ویژگی:

    دقت بالا

    تکرارپذیری خوب؛

    تغییر پذیری خوب؛

    ثبات درجه حرارت خوب؛

    پوشیدنی بالا

    مزیت رقابتی:

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)