SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتLC Uniboot

تراکم پلاسما LC Uniboot فیبر نوری 0.25dB از بین بردن با ضربه محکم ضربه بزنید

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    تراکم پلاسما LC Uniboot فیبر نوری 0.25dB از بین بردن با ضربه محکم ضربه بزنید

    چین تراکم پلاسما LC Uniboot فیبر نوری 0.25dB از بین بردن با ضربه محکم ضربه بزنید تامین کننده
    تراکم پلاسما LC Uniboot فیبر نوری 0.25dB از بین بردن با ضربه محکم ضربه بزنید تامین کننده تراکم پلاسما LC Uniboot فیبر نوری 0.25dB از بین بردن با ضربه محکم ضربه بزنید تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: LC Uniboot (فشار دادن)

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1-10
    جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: در 3 روز
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T, وسترن یونیون
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS
    شماره مدل: LC Uniboot (فشار دادن) مواد ژاکت: LSZH، PVC، OFRN، ORNP
    نوع اتصال: LC Uniboot برای کابل پچ فیبر نوری برگشت ضرر: ≥50dB (PC / UPC) ≥60dB (APC)
    کاهش وزن: IL <0.25dB گواهینامه: RoHS، ISO9001
    نوع فیبر: تکموت، چندجملهای

    پچ فیبر نوری شامل طناب فیبر تک حالت یا چند حالته و دو کانکتور است که در هر انتها به کار می روند. این دستگاه در حالت تک و نسخه های چند منظوره موجود است و با یک فرل سرامیک زیرکونیا با UPC یا APC پیش ساخته شده است.

    امکانات
    یکپارچه یا دوپلکس یا مجموعه چند منظوره
    Riser یا Plenum امتیاز، LSZH و RoHS در دسترس است
    آزمایشی 100٪ هندسی ANC آزمون تمیزکاری در دسترس است
    سرویس OEM قابل دسترس است

    کاهش ورودی، IEC، TIA / EIA، Telcordia سازگار است
    طول کابل کابلی فیبر نوری و رنگ ژاکت
    انواع فیبر های مختلف و طول موج های معمولی 9/125 تک حالت، 50/125 چند منظوره و 62.5 / 125 چند منظوره
    کابل های فیبر نوری قطر خارجی 0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm
    PC، UPC، و نوع APC لهستانی
    بسته بندی خوب، قیمت های رقابتی و تحویل بسیار سریع

    برنامه های کاربردی

    1. مخابرات / سیستم های CATV

    2. دسترسی به شبکه

    3.FTTx

    پارامترهای محصول


    حالت حالت تک چند منظوره
    لهستانی UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤0.30dB ≤0.20dB ≤0.20dB
    برگشت ضرر ≥50dB ≥60dB ≥30dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومواد 850/1310 نانومتر
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    دمای عملیاتی -40 ℃ ~ + 60 ℃
    دمای ذخیره سازی -45 ℃ ~ + 85 ℃
    مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
    استانداردهای سازگار ROHS، IEC و GR-326

    نوع فیبر حالت تک: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A، G657A2 (4) 9/125-G657B3
    چند منظوره: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
    فیبر مارک YOFC، کورنینگ، Sumitomo، Fujikura
    اتصال دهنده SC / PC، SC / APC، LC / PC، LC / APC، FC / PC، FC / APC، ST / PC، E2000 / PC، E2000 / APC، MU / PC، MTRJ / Female، MTRJ / Male، MPO / MTP، DIN / PC، SMA / PC، D4 / PC
    نوع سیم سادگی، دوبلکس
    قطر کابل 0.9mm، 1.2mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.8mm، 3.0mmm، 4.1mm
    ژاکت کابل PVC، OFNR، LSZH، OFNP
    طول (M) 0.5m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m ... سفارشی

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)