SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

G657A1 SC / APC فیبر نوری پچ بند ناف دم خوک کابل قطره

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    G657A1 SC / APC فیبر نوری پچ بند ناف دم خوک کابل قطره

    چین G657A1 SC / APC فیبر نوری پچ بند ناف دم خوک کابل قطره تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: SC / APC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    G657A1 SC / APC فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی کابل

    هر دو حالت تک و چند منظوره بند ناف فیبر نوری با فرولور سرامیک زیرکونیا ساخته شده با PC قبل از جلا، UPC، APC مشخصات و پایان کروی محدب
    این انواع صورت پایان می دهد برای پرداخت سریع تر، و انعکاس کم پشت و از دست دادن نوری، در حالی که تضمین حداکثر تکرار پذیری


    امکانات:
    کاهش درج درج و از بین رفتن بازتاب
    سطح انتهای فرل تا قبل از گودال
    عالی استحکام مکانیکی
    خوب در تکرارپذیری
    خوب در عوض
    تولید سبز، CE و RoHS مطابق با استاندارد RoHS

    برنامه های کاربردی:
    ارتباطات مخابراتی
    CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری
    صنعت نظامی
    پزشکی

    پارامتر
    حالت حالت تک چند منظوره
    لهستانی UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
    برگشت ضرر ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومتر 850/1310 نانومتر
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    دمای کار -20 تا 70 درجه سانتیگراد
    دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃
    مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
    استانداردهای سازگار RoHS، IEC و GR-326
    مشخصات
    نوع فیبر حالت تک:
    9/125-G652D
    9/125-G655
    9/125-G657A، G657A2، G657B2، G657B3
    چند منظوره:
    50/125-OM2
    62.5 / 125-OM1
    50/125-OM3
    50/125-OM4
    نام تجاری فیبر YOFC، corning، OFS
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2000، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN
    نوع بند ناف یکپارچه، دوبلکس، 4 هسته، 6 هسته، 12 هسته، 24 هسته
    قطر کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm ....
    ژاکت کابینت PVC، LSZH، OFNR، OFNP
    طول 0.3، 1، 2، 5، 10، 25، 50 و 100 متر

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)