SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Terminal Box

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    FTTH در فضای باز 16 فیبر نوری جعبه ترمینال 16 پورت قطب Mount دیوار نصب شده

    چین FTTH در فضای باز 16 فیبر نوری جعبه ترمینال 16 پورت قطب Mount دیوار نصب شده تامین کننده
    FTTH در فضای باز 16 فیبر نوری جعبه ترمینال 16 پورت قطب Mount دیوار نصب شده تامین کننده FTTH در فضای باز 16 فیبر نوری جعبه ترمینال 16 پورت قطب Mount دیوار نصب شده تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: FTTH-024

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    شماره مدل:: FTTH-024 محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری:: DYS / OEM بندر کابل:: 12
    نوع آداپتور:: دوبلکس LC، SC Simplex حجم:: 320 (H) * 240 (W) * 100 (D) mm
    رنگ:: سفید یا سیاه بسته بندی:: کیسه فردی

    جزئیات سریع

    محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)

    نام تجاری: DYS / OEM

    شماره مدل: FTTH-024

    پورت کابل: 12

    نوع آداپتور: duplex LC، SC Simplex

    اندازه: 320 (H) * 240 (W) * 100 (D) میلی متر

    رنگ: سفید یا سیاه

    بسته بندی: کیسه فردی

    درجه حفاظت: IP55

    با استفاده از دمای: - 40 ~ + 60 ℃

    بسته بندی و تحویل
    جزئیات بسته بندی کیسه بسته بندی انفرادی
    زمان تحویل 3 روز

    کاربرد

    به طور گسترده در شبکه دسترسی FTTH استفاده می شود
    شبکه های مخابراتی
    شبکه های CATV
    شبکه های ارتباطی داده ها
    شبکه های محلی

    امکانات
    1. طراحی داخلی با ساختار تک لایه، تقسیم به منطقه خطوط توزیع خط، معرفی کابل کشی خارجی، جوش ثابت و منطقه ذخیره سازی کابل کابل پروانه. فیبر نوری خطوط روشن، دخالت متقابل، آسان به کار و نگهداری از اواخر.
    2.Box بدن همراه با 2 به fair.Can می تواند 2 کابل ریشه در فضای باز و 12،16 یا 24 کابل نوری پروانه معرفی شده است. کابل مستقیم در فضای باز یا تفاوت ها را ببینید و کابل پروانه را به انتهای اتصال متصل کنید.
    3. فایده فایده دیسک در قالب تلنگر، قابل تنظیم 12،16 ویژگی اصلی و یا ظرفیت 24 هسته، گسترش محتوا و مسکن.
    نصب 4.Flange می تواند 12،16 یا 24 هسته را برآورده کند.
    5.Butterfly ساختار اسلات کارت در کابل استفاده می شود دستگاه ثابت می تواند به طور منظم ثابت و پارچه پروانه کابل نوری.
    پوشش 6.The می تواند در حدود 1 متر کابل پروانه ذخیره شده، از طریق حلقه در پوشش و پارچه به طور منظم، و می تواند اطمینان 30 میلیمتر دقت شعاع خم.

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)