SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ

    چین فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ تامین کننده
    فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ تامین کننده فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ تامین کننده فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MPO-MPO

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
    قیمت: 1 USD
    جزئیات بسته بندی: جعبه های فردی و یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: 3 روز
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: ژجیانگ، چین شماره مدل:: MPO / MTP
    نوع اتصال:: MPO-MPO ژاکت فیبر:: 3.0mm
    نوع کابل:: فیبر گرد برگشت ضرر:: > 50dB است

    فیبر نوری OM3 با کشیدن چشم و MPO سوکت به بند ناف MPO پچ

    پیروی از استانداردها:
    کابل دوجداره مطابق با استاندارد NFPA 262 فیبر نوری نارسانا پلنوم (OFNP) و یا IEC-60332 کم دود بدون هالوژن (LSZH) امتیاز شعله است
    مطابق به 2002/95 / EC (استاندارد RoHS) و رسیدن به SVHC
    اتصال MPO مطابق با IEC-61754-7 از & amp؛ آمپر؛ EIA / TIA-604-5
    برنامه های کاربردی:
    منطقه ذخیره سازی شبکه کانال فیبر
    اپتیک موازی
    از infiniband

    مزیت رقابتی

    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)