فیبر نوری OM3 LC آداپتور دوبلکس

جزئیات محصول:
Place of Origin: Shenzhen(China)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: آداپتور LC
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

توضیحات محصول

فیبر نوری Om3 LC آداپتور دوبلکس

آداپتورهای فیبر متصل به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش داده و سیگنال آن را تقویت کنید.
ما ماژول های چند منظوره و singlemode را تولید می کنیم. اتصالات چند منظوره برای انتقال داده های بزرگ در فاصله های کوتاه تر استفاده می شود. کوپلینگهای تک مودری برای فاصله های طولانی که داده های کمتر انتقال داده می شوند استفاده می شود. اتصالات تک موتوره به طور معمول برای تجهیزات شبکه در دفاتر مختلف انتخاب می شوند و برای تجهیزات شبکه در همان ستون فقرات مرکز داده مورد استفاده قرار می گیرند.

ما تولید یک تک مدل SC، SC OM3 چند منظوره، SC چند منظوره، LC چند منظوره، ST-از طریق و LC / LC کوادور quads.

اتصالات ما آسان است برای مدیریت. آنها به شما اجازه می دهند کابل فیبر خود را وصل کنید و سوپاپ را به قفسه سرور یا دیوارهای خود وصل کنید. شما همچنین می توانید آن را به پچ فیبر فیبر سوار کنید.



جزئیات سریع

نام تجاری: DYS / OEM
شماره مدل: LC PC OM3
بابی رنگ: آبی
بسته بندی: جعبه پلاستیکی

مشخصات محصول:

آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC یک نوع آداپتورهای متنوع شامل FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، DIN، D4، MPO، FC-SC، FC-ST، SC-ST، LC-FC، LC-SC و غیره. ساخت سازنده اتصالات، افت و خیز ورودی خوب و کم و بازگشت بازگشتی بالا می تواند نیازهای اتصال سریع، دقیق، پایدار و پایدار در محیط های مختلف را تضمین کند!

کاربرد

سیستم 1.CATV

ارتباطات 2.Telecommunications

شبکه های سه بعدی

تست / ابزار اندازه گیری

5.Fiber به خانه

ویژگی:

دقت اندازه 1.high؛

تکرارپذیری 2.Good؛

تغییرپذیری 3.Good؛

ثبات دمای 4.Gold.

5.High پوشیدنی


مشخصات
از دست دادن درج <0.20 dB
نیرو را وصل کنید و جدا کنید 200-600 (g / f)
طول عمر پلاگین و جدا شدن 1000 ساعت
دمای عملیاتی -40 + 75
سفارشات سفارش
مصالح ساختمانی مواد آستین کانال کاربرد
برنج نیکل اندود شده زیرکونیا سیمپلکس SC / PC
فلز مس دوبلکس SC / APC