SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Adapter

آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter

چین آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter تامین کننده

جزئیات محصول:

Place of Origin: GuangDong Cina
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: LC / UPC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1-10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
شماره مدل:: آداپتور دوبلکس LC / UPC نوع:: دوتایی
ماده ی آستین:: زیرکونیا از دست دادن درخت:: <0.2db
دمای عملیاتی:: -40 تا +85 درجه

آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter

آداپتورهای فیبر متصل به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش دهید و سیگنال آن را تقویت کنید.
ما ماژول های چند منظوره و singlemode را تولید می کنیم. اتصالات چند منظوره برای انتقال داده های بزرگ در فاصله های کوتاه تر استفاده می شود. کوپلینگهای یکنواخت برای فاصله های طولانی که در آن داده های کمتر انتقال می یابند استفاده می شود. اتصالات تک موتوره به طور معمول برای تجهیزات شبکه در دفاتر مختلف انتخاب می شوند و برای تجهیزات شبکه در همان ستون فقرات مرکز داده مورد استفاده قرار می گیرند

آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC یک نوع آداپتورهای متنوع شامل FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، DIN، D4، MPO، FC-SC، FC-ST، SC-ST، LC-FC، LC-SC و غیره. ساختن اتصالات اتصال دهنده، از بین رفتن خوب و کم و بازده بالا، می تواند نیازهای اتصال سریع، دقیق، پایدار و پایدار در محیط های مختلف را تضمین کند!

کاربرد

سیستم CATV

ارتباطات مخابراتی

شبکه های نوری

تست / ابزار اندازه گیری

فیبر به خانه

ویژگی:

دقت بالا

تکرارپذیری خوب؛

تغییر پذیری خوب؛

ثبات درجه حرارت خوب پوشیدنی بالا

مشخصات فنی
از دست دادن درج <0.20 dB
نیرو را وصل کنید و جدا کنید 200-600 (g / f)
طول عمر پلاگین و جدا شدن 1000 ساعت
دمای عملیاتی -40 + 85
سفارشات سفارش
مصالح ساختمانی مواد آستین کانال کاربرد
برنج نیکل اندود شده زیرکونیا سیمپلکس LC / UPC، LC / APC
فلز مس دوبلکس

LC / UPC، LC / APC

مزیت رقابتی
DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادرات به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)