SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks

    چین FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks تامین کننده
    FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks تامین کننده FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks تامین کننده FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks تامین کننده FC - LC Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks Duplex Optical Fiber Patch Cord For Local Area Networks تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: FC - LC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    FC - LC دوبلکس فیبر نوری پچ بند ناف برای شبکه های محلی

    جزئیات سریع:

    1. شماره مدل: FC - LC
    2. نوع اتصال: SC، LC، FC، ST، E2000، مو، MTRJ ..
    3. از دست دادن Inserion: <0.2db
    4. از دست دادن بازگشت:> 45db
    5. قطر کابل: 0.9، 2.0، 3.0mm
    6. مواد کابل: پی وی سی، LSZH، OFNR، OFNP، Hytrel

    امکانات

    1. ارزش از دست دادن پایین درج
    2. تماس ارزش از دست دادن انعکاس بالا
    3. قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا
    4. قابلیت مکانیکی عالی
    5. چکمه در انواع رنگ ها

    برنامه های کاربردی

    • CATV
    • شبکه های مخابراتی
    • تجهیزات تست نوری
    • شبکه های محلی
    • شبکه های گسترده
    • شبکه های پردازش داده ها

    مشخصات

    مورد

    حالت تک

    چند حالت

    از دست دادن درج

    0.2dB

    0.3bB

    درج نگه دار، تست

    1000 بار

    دمای عملیاتی

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

    مشخصات فرول و سرامیک

    125.5um انحراف متحد المرکز: 1um

    127um انحراف متحد المرکز: 3um

    فیبر مناسب

    9 / 125um

    50 / 125um، 62.5 / 125um

    مزیت رقابتی

    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، productsexported به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)