SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

پیکربندی فایبرگ یک حالت طولی را تنظیم کنید، Lc Lc فیبر پچ بند نازک را کاهش می دهد

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    پیکربندی فایبرگ یک حالت طولی را تنظیم کنید، Lc Lc فیبر پچ بند نازک را کاهش می دهد

    چین پیکربندی فایبرگ یک حالت طولی را تنظیم کنید، Lc Lc فیبر پچ بند نازک را کاهش می دهد تامین کننده
    پیکربندی فایبرگ یک حالت طولی را تنظیم کنید، Lc Lc فیبر پچ بند نازک را کاهش می دهد تامین کننده پیکربندی فایبرگ یک حالت طولی را تنظیم کنید، Lc Lc فیبر پچ بند نازک را کاهش می دهد تامین کننده پیکربندی فایبرگ یک حالت طولی را تنظیم کنید، Lc Lc فیبر پچ بند نازک را کاهش می دهد تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC-LC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
    شماره مدل:: LC-LC اندازه کابل:: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm
    طول:: سفارشی کردن گواهی نامه:: ISO9001، ROHS

    فایبر گری یکبارۀ حالت طولی، Lc Lc Fiber Patch Cord را سفارشی کنید

    جزئیات سریع:

    • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS / OEM
    • شماره مدل: LC-LC
    • نوع فیبر: SM، MM
    • رنگ: زرد، نارنجی، آبی، سیاه، سبز ...
    • طول: سفارشی
    • اندازه کابل: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm
    • نام تجاری فیبر: YOFC، OFS، Corning
    • ژاکت: PVC، LSZH، OFNP، OFNR
    • گواهینامه: ISO9001، ROHS

    ویژگی:

    رقابت 1.Price

    2.Low Insertion Loss & PDL

    3.Factory - خاتمه یافته و تست شده

    گزینه های 4.Fiber: G.652 / G.657 / OM1 / OM2 / OM3 و PM پاندا فیبر

    گزینه های 5.Connector: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

    گزینه های 6.Polishing: PC / UPC / APC

    اتصال دهنده فایبر با سرامیک سرامیکی

    برنامه های کاربردی

    شبکه دسترسی 1.Access

    سیستم های 2.Telecom / CATV

    3.FTTx

    مشخصات فنی

    مولفه های مجتمع های فیبر کابل استاندارد
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
    مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
    نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
    مواد فرول سرامیک
    آزمایش طول موج ± 30 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
    افت انداز (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)
    افت بازده (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (PC / UPC)
    قابلیت تعویض ≤ 0.2dB
    مجامع کابل Patchcord Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out
    دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
    دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی 1 واحد / کیسه
    * تمام مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)