SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Splitter

Custom SC / APC 1*32 PLC Optical Fiber Splitter With 3.0mm Cable

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Custom SC / APC 1*32 PLC Optical Fiber Splitter With 3.0mm Cable

چین Custom SC / APC 1*32 PLC Optical Fiber Splitter With 3.0mm Cable تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 1*32 Fiber Optic PLC with 3.0mm cable
Mode: Single-mode or Multi-mode
Insert loss: 0.2dB
Sleeve Materials: Zro2,Brass or Nickel

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 50pcs
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

SC / APC 1 * 32 PLC Splitter فیبر نوری با کابل 3.0mm

جزئیات سریع

نام تجاری:   DYS

شماره مدل: SC / APC

افت ضریب ناپذیر ± 0.5 dB

افت بازده (دسی بل): APC: 60

دمای عملیاتی (° C): -40 ~ 85

مشخصات:

تایپ کنید 1 × 2 1 × 4 × 1 × 8 16 × 1 1 × 32 × 1 × 64
نوع فیبر 9/125 um SMF-28e یا مشتری تعیین می کند
طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
افت بازده (دسی بل) معمول 3.6 6.8 10.0 13.0 16.0 19.5
(P / S) حداکثر 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.8 20.5 / 21.0
یکنواختی ضرر (دسی بل) حداکثر 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
کاهش وابستگی قطبی (dB) حداکثر 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
جهت گیری (dB) حداقل 55
افت بازده (دسی بل) حداقل UPC: 50 APC: 60
دمای عملیاتی (° C) -40 ~ 85
دمای نگهداری (° C) -40 ~ 85
نوع اتصال FC SC ST LC MU

امکانات
کاهش ضریب ورودی و پایین PDL
تقسیم قدرت یکنواخت
قابلیت اطمینان بالا
ثبات محیطی عالی
اندازه جمع و جور و بسته بندی مختلف

برنامه های کاربردی
سیستم های FTTx
سیستم های دیجیتال، هیبریدی و AM-Video
LAN، WAN و شبکه های مترو
سیستم های CATV
دیگر اعمال در سیستم های فیبر نوری

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)