SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL

چین CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL تامین کننده
CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL تامین کننده CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL تامین کننده CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: CPRI OUTDOOR PATCH CORD

پرداخت:

Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
شماره مدل: CPRI پچ سیم از دست دادن وزن: IL <0.2dB
نوع اتصال: CPRI، LC نوع فیبر: OS2، OM1، OM2، OM3
اندازه ژاکت کابینت: 7.0mm، 4.5mm دمای عملیاتی: -40 تا +85 درجه
گواهینامه: RoHS، ISO9001

CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS، UL

1. ویژگی:

1> FTTA، ایستگاه پایه WiMax، برنامه در فضای باز CATV؛

2> قطر اختیاری: 4.8mm، 7.0mm یا سفارشی؛

3> جلیقه اختیاری: LSZH، PE، زره پوش و غیره؛

4> IP67 حفاظت ضد آب؛

2. طراحی:

ITEM

شرح

Q'TY

1

کابل 2Core داخلی / بیرونی کابل

1 عدد

2

انفجار کیت

2 PCS

3

لوله زره پوش 3.0mm

4 PCS

4

LC بوت

4 PCS

5

کلیپ دوبلکس LC

2 PCS

6

LC / UPC SM دوبلکس آبی

2 PCS

3. عملکرد اجرایی:

مورد

داده ها

از دست دادن درج

≤0.2dB

برگشت ضرر

SM / UPC≥55dB، SM / APC≥65dB، MM≥35dB

زندگی ماشینی

500 سیکل

دمای کار

-40 ° C ~ + 70 ° C

دمای ذخیره سازی

-40 ° C ~ + 70 ° C

دمای کار

-10 ° C ~ + 50 ° C

سطح حفاظت

IP67

داده های کششی

کششی بین اتصال و کابل فیبر 100 وات

احراز هویت

با RoHS آشنا شوید

4. مشخصات کابل:

مورد

داده ها

فیبر

OS2، OM1، OM2، OM3، OM4

عضو تنش

آرامید کوولار، لوله زره پوش

حداکثر تضعیفی

SM: ≤0.34dB / km در 1310nm، ≤0.20dB / km در 1550nm

MM: ≤0.60dB / km در 1300nm، ≤2.3dB / km در 850nm

مقاومت کششی (کوتاه مدت)

500N (بدون شکستن)

مقاومت در برابر شکست (کوتاه مدت / بلند مدت)

1000N / 100mm

بازدارنده التهاب

IEC 60332-3

درجه حرارت

-40 ~ + 70 درجه سانتیگراد

Uvioresistant

عبور

احراز هویت

با RoHS و UL آشنا شوید

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)