SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS UL گواهینامه

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS UL گواهینامه

    چین CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS UL گواهینامه تامین کننده
    CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS UL گواهینامه تامین کننده CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS UL گواهینامه تامین کننده CPRI - FTTA در فضای باز فیبر نوری کابل مجتمع با RoHS UL گواهینامه تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: CPRI OUTDOOR PATCH CORD

    پرداخت:

    Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
    شماره مدل: سیم کشی CPRI کاهش وزن: IL <0.2dB
    نوع اتصال: CPRI، LC نوع فیبر: OS2، OM1، OM2، OM3
    اندازه ژاکت کابینت: 7.0mm، 4.5mm دمای عملیاتی: -40 تا +85 درجه
    گواهینامه: RoHS، ISO9001

    CPRI - FTTA فیبر نوری فیبر نوری مجموعه مجتمع با RoHS، UL

    1. ویژگی ها:

    1> FTTA، ایستگاه پایه وایمکس، برنامه CATV در فضای باز؛

    2> قطر اختیاری: 4.8mm، 7.0mm یا سفارشی؛

    3> جلیقه اختیاری: LSZH، PE.، زره پوش یا غیر زره پوش.

    4> IP67 حفاظت ضد آب؛

    2. طراحی:

    ITEM

    شرح

    Q'TY

    1

    کابل 2Core داخلی / بیرونی کابل

    1 عدد

    2

    شکستن کیت

    2 PCS

    3

    لوله زره پوش 3.0mm

    4 PCS

    4

    LC بوت

    4 PCS

    5

    کلیپ دوبلکس LC

    2 PCS

    6

    LC / UPC SM دوبلکس آبی

    2 PCS

    3. عملکرد مجمع:

    مورد

    داده ها

    از دست دادن درج

    ≤0.2dB

    برگشت ضرر

    SM / UPC≥55dB، SM / APC≥65dB، MM≥35dB

    زندگی ماشینی

    500 سیکل

    دمای کار

    -40 ° C ~ + 70 ° C

    دمای ذخیره سازی

    -40 ° C ~ + 70 ° C

    دمای کار

    -10 ° C ~ + 50 ° C

    سطح حفاظت

    IP67

    داده های کششی

    کششی بین اتصال و کابل فیبر 100 وات

    احراز هویت

    با RoHS آشنا شوید

    4. مشخصات کابل:

    مورد

    داده ها

    فیبر

    OS2، OM1، OM2، OM3، OM4

    عضو تنش

    آرمید کوولار، لوله زره پوش

    حداکثر تضعیفی

    SM: ≤0.34dB / km در 1310 نانومتر، ≤0.20dB / km در 1550 نانومتر

    MM: ≤0.60dB / km در 1300nm، ≤2.3dB / km در 850nm

    مقاومت کششی (کوتاه مدت)

    500N (بدون شکستن)

    مقاومت در برابر شکست (کوتاه مدت / بلند مدت)

    1000N / 100mm

    بازدارنده التهاب

    IEC 60332-3

    درجه حرارت

    -40 ~ + 70 درجه سانتیگراد

    Uvioresistant

    عبور

    احراز هویت

    با RoHS و UL آشنا شوید

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)