SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

Black Optical Fiber Patch Cable Multi-mode For LC / SC All Type Connector

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Black Optical Fiber Patch Cable Multi-mode For LC / SC All Type Connector

    چین Black Optical Fiber Patch Cable Multi-mode For LC / SC All Type Connector تامین کننده
    Black Optical Fiber Patch Cable Multi-mode For LC / SC All Type Connector تامین کننده Black Optical Fiber Patch Cable Multi-mode For LC / SC All Type Connector تامین کننده Black Optical Fiber Patch Cable Multi-mode For LC / SC All Type Connector تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: Black Multi-mode
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: کابل فیبر نوری رنگ: سیاه
    حالت: چند حالت فیبر: 6، 12 و 24
    مواد ژاکت: سیاه و سفید، PVC متصل کننده: همه انواع اتصالات

    کابل بسته بندی فیبر نوری بسته بندی چند حالته برای LC / SC همه نوع اتصال

    جزئیات سریع

    محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)

    نام تجاری: DYS

    شماره مدل: چند حالت سیاه

    کشیدن چشم: بله

    نوع فیبر: چند منظوره

    تعداد فیبر: 2 هسته، 4 کورس، 8 عدد

    ROHS: بله

    بسته بندی و تحویل

    جزئیات بسته بندی: به عنوان سفارشی

    جزئیات تحویل: 5 ~ 7 روز کاری

    کابل پچ کابل فیبر چند حالته برای تمام اتصالات نوع در دسترس است

    امکانات:

    1. فیبرها با چسبی کشیدن مفصل گرد می شوند تا از آسیب کابل در هنگام نصب جلوگیری شود.
    2. انتخاب یک ژاکت PVC یا پلیمو
    نسخه های 3.6، 12 و 24 فیبر در دسترس هستند
    اتصالات نوع 4.All در دسترس هستند
    5. باعث می شود که کابل را از طریق کانال ها بکشید.

    مشخصات ویژه:

    تضعیف (حداکثر) 3.75 dB / km @ 850 nm؛ 1.5 دسی بل / کیلومتر @ 1300 نانومتر
    پهنای باند (حداقل) 160 هرتز / کیلومتر @ 850 نانومتر؛ 500 هرتز / کیلومتر @ 1300 نانومتر
    نوع فیبر هسته 62.5 μm، پوشش 125 میکرومتر
    مواد ژاکت سیاه و سفید، PVC
    مواد هادی قطر 62.5 / 125 میکرومتر، فیبر نوری جامد شیشه ای، درجه بندی شده
    شعاع خم شدن 8 سانتی متر بارگذاری شده 5.3 سانتی متر نصب شده است
    استحکام کششی 225 پوند (1000 N) کوتاه مدت، 68 پوند (300 N) بلند مدت
    قطر بافر 900 میکرون
    تحمل دما عامل: (-40 تا +80 درجه سانتیگراد) ذخیره سازی (-40 تا +80 درجه سانتیگراد)
    قطر خارج دروغ در کابل های پچ در داخل "لوله"

    مزیت رقابتی:

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)