SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Adapter

Black MPO Fiber Optic Adapter Low Inserting Loss,Hign Reflection Losss

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Black MPO Fiber Optic Adapter Low Inserting Loss,Hign Reflection Losss

    چین Black MPO Fiber Optic Adapter Low Inserting Loss,Hign Reflection Losss تامین کننده
    Black MPO Fiber Optic Adapter Low Inserting Loss,Hign Reflection Losss تامین کننده Black MPO Fiber Optic Adapter Low Inserting Loss,Hign Reflection Losss تامین کننده

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: Shenzhen(China)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MPO

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
    شماره مدل:: MPO Certifaction:: ISO9001، ROHS
    بوت رنگ:: سیاه و سفید

    سیاه MPO فیبر نوری آداپتور پایین وارد کردن از دست دادن، انعکاس Hign Losss

    جزئیات سریع:

    • محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • Certifaction: سازگار با استاندارد RoHS، CE، FCC، ISO9001
    • نام تجاری: DYS
    • شماره مدل: آداپتور MPO

    مشخصات:

    از دست دادن قرار دادن پایین، از دست دادن بازتاب hign
    اتصال آداپتور دقیق
    دیدار ISO9001-2000، ROHS، Bellcord

    1. کاربرد

    سیستم CATV

    ارتباطات

    شبکه های نوری

    تست / دستگاه های اندازه گیری

    فیبر به خانه

      2. ویژگی ها:

    از دست دادن قرار دادن پایین، losss بازتاب hign
    دقت تغییرپذیری خوب
    اتصال فیبر نوری دقیق

    بالا پوشیدنی.

      3. مشخصات  

    نوع MPO
    از دست دادن درج <0.20dB
    همین مسأله <0.10dB
    تعویض <0.20dB
    بار پلاگین > 500times
    استحکام کششی 200 ~ 600G
    دمای عملیاتی -25 --- + 85 سانتیگراد
    ذخیره سازی -40 --- + 85 سانتیگراد
    رطوبت 95٪ RH (غیر بسته بندی)
    استین مواد زیرکونیا
    استاندارد BellcoreTA-NWT-001209

     

    مزیت رقابتی:

    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)