SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Transceiver

BiDi SFP Fiber Optic Transceiver Package With LC / SC Connector

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    BiDi SFP Fiber Optic Transceiver Package With LC / SC Connector

    چین BiDi SFP Fiber Optic Transceiver Package With LC / SC Connector تامین کننده

    جزئیات محصول:

    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: فرستنده فیبر نوری مدل: فرستنده SFP
    manufcturer: بله گواهی: ISO9001، ROHS
    متصل کننده: LC / SC انتقال: تا 120 کیلومتر

    جعبه فرستنده ی فیبر نوری BiDi SFP با اتصال LC / SC

    جزئیات سریع

    1. محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)،

    نام و نام خانوادگی: DYS

    شماره مدل 3. فرستنده SFP

    4.manufxturer: YES

    گواهی نامه 5: ISO9001، ROHS

    مشخصات

    بسته بندی 1.SFP با اتصال LC / SC

    منبع تغذیه 2.Single + 3.3V

    3. تا 120 کیلو متر انتقال با فیبر تک حالت

    جنین

    بسته بندی 1.SFP با اتصال LC / SC


    منبع تغذیه 2.Single + 3.3V

    3. تا 120 کیلو متر انتقال با فیبر تک حالت


    4.Compliant با Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE

    ایمنی 5.Eye طراحی شده برای دیدار با کلاس لیزر 1، مطابق با IEC60825-1


    6.RoHS مطابق با محصولات موجود

    مشخصات

    شماره بخش

    بسته بندی (bps / Hz)

    نرخ داده

    Tx (nm)

    پات (dBm)

    Rx

    حساسیت (dBm)

    دما ° C

    نائل شدن

    گزینه دیگر

    PS-H45-60L

    بی دی SFP

    2.5G

    DFB 1490nm

    0 ~ 5

     

    پین

     

    ≤ 25

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    60 کیلومتر

     

    DDM ROHS

     

    PS-H54-60L

     

    بی دی SFP

     

    2.5G

     

    1550 نانومتر DFB

     

    0 ~ 5

     

    پین

     

    ≤ 25

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    60 کیلومتر

     

    DDM ROHS

     

    PS-G45-80L-D

     

    بی دی SFP

     

    1.25 گرم

     

    DFB 1490nm

     

    0 ~ 5

     

    پین

     

    ≤-26

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    80 کیلومتر

     

    DDM ROHS

     

    PS-G54-80L-D

     

    بی دی SFP

     

    1.25 گرم

     

    1550 نانومتر DFB

     

    0 ~ 5

     

    پین

     

    ≤-26

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    80 کیلومتر

     

    DDM ROHS

     

    PS-G35-40L-D

     

    بی دی SFP

     

    1.25 گرم

     

    1310 نانومتر FP

     

    -5 ~ 0

     

    پین

     

    ≤ -24

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    40 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-G53-40L-D

     

    بی دی SFP

     

    1.25 گرم

     

    1550 نانومتر DFB

     

    -5 ~ 0

     

    پین

     

    ≤ -24

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    40 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-G34-10L-D

     

    بی دی SFP

     

    1.25 گرم

     

    1310 نانومتر FP

     

    -8 ~ -3

     

    پین

     

    ≤ -24

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    10 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-G43-10L-D

     

    بی دی SFP

     

    1.25 گرم

     

    DFB 1490nm

     

    -8 ~ -3

     

    پین

     

    ≤ -24

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    10 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-E45-1BL

     

    بی دی SFP

     

    155 م

     

    DFB 1490nm

     

    0 ~ 5

     

    پین

     

    ≤-37

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    120 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-E54-1B L

     

    بی دی SFP

     

    155 م

     

    1550 نانومتر DFB

     

    0 ~ 5

     

    پین

     

    ≤-37

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    120 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-E35-20L-D

     

    بی دی SFP

     

    155 م

     

    1310 نانومتر FP

     

    -15 ~ -8

     

    پین

     

    ≤ 32

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    20 کیلومتر

     

    DDM RoHS

     

    PS-E53-20L-D

     

    بی دی SFP

     

    155 م

     

    1550 نانومتر FP

     

    -15 ~ -8

     

    پین

     

    ≤ 32

     

    0-70 درجه سانتی گراد

     

    20 کیلومتر

     

    DDM R

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)