SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Splitter

9/125 um SMF-28e Type PLC Optical Fiber Splitter With ABS BOX (0.9, 2.0, 3.0mm)

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    9/125 um SMF-28e Type PLC Optical Fiber Splitter With ABS BOX (0.9, 2.0, 3.0mm)

    چین 9/125 um SMF-28e Type PLC Optical Fiber Splitter With ABS BOX (0.9, 2.0, 3.0mm) تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*32
    Mode: 1*32
    Cable Diameter: 0.9mm
    Encapsulation: ABS

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 20pcs
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    9/125 um SMF-28e نوع PLC فیبر نوری شکاف با ABS BOX (0.9، 2.0، 3.0mm)

    فیبر نوری PLC (1 * 32، 1 × 16، 2 × 4، 64 × 2) با ABS BOX (0.9، 2.0، 3.0 میلیمتر)

    جزئیات سریع

    نام تجاری:   DYS

    شماره مدل:   پایداری بالا PDL 1490nm پایین

    افت بازده (دسی بل): UPC: 50 APC: 60

    دمای عملیاتی (° C): -40 ~ 85

    نوع اتصال: FC، SC.ST، LC، MU

    PLC فیبر نوری شکاف

    برنامه های کاربردی

    · شبکه مخابراتی

    · شبکه دسترسی محلی

    · سیستم CATV

    · لان

    امکانات

    · کم بار اضافی و سوراخ زیاد

    · بازگشت به عقب انعکاس بالا

    · بسته بندی و پیکربندی سفارشی

    · Tcordial GR-1221 و GR-1209 مطابق

    مشخصات فنی

    تایپ کنید

    1 × 2

    1 × 4

    × 1 × 8

    16 × 1

    1 × 32

    × 1 × 64

    2 × 2

    2 × 4

    2 × 8

    2 × 16

    2 × 32

    2 × 64

    نوع فیبر

    9/125 um SMF-28e یا مشتری تعیین می کند

    طول موج عملیاتی (nm)

    1260 ~ 1650

    افت بازده (دسی بل)

    معمول

    3.6

    6.8

    10.0

    13.0

    16.0

    19.5

    4.0

    7.0

    10.5

    13.5

    16.5

    20.5

    (P / S) حداکثر

    3.8 /
    4.0

    7.1 /
    7.3

    10.2 /
    10.5

    13.5 /
    13.7

    16.5 /
    16.8

    20.5 /
    21.0

    4.1 /
    4.3

    7.4 /
    7.6

    10.8 /
    11.0

    14.3
    / 14.5

    17.3 /
    17.5

    20.7 /
    21.5

    یکنواختی (dB) -Max

    0.6

    0.6

    0.8

    1.2

    1.5

    2.5

    0.8

    0.8

    1.5

    2.0

    2.5

    2.5

    قطبی شدن

    از دست دادن وابسته (دسی بل) -Max

    0.15

    0.15

    0.25

    0.3

    0.3

    0.3

    0.2

    0.2

    0.3

    0.4

    0.4

    0.4

    ابعاد (WxHxL) (میلی متر)

    نوار / فیبر برهنه

    4 × 4
    × 40

    4 × 4
    × 40

    4 × 4
    × 40

    4x7
    x50

    4x7
    x50

    4x12
    x60

    4 × 4

    × 50

    4 × 4
    × 50

    4 × 4
    × 50

    4x7
    x60

    4x7
    x60

    4x12
    x60

    ابعاد (WxHxL) (میلی متر)

    ABS BOX (0.9، 2.0، 3.0 میلی متر)

    100x80x10

    120x80x18

    141x114x18

    100x80x10

    120x80x18

    141x114x18

    جهت (dB) -Min

    55

    افت بازده (dB) - مین

    UPC: 50 APC: 60

    دمای کار (℃)

    -40 ~ 85

    دمای ذخیره سازی (℃)

    -40 ~ 85

    نوع اتصال

    FC، SC.ST، LC، MU ... ..

    1. اندازه گیری شده در دمای اتاق و از بین رفتن اتصال.
    2. برای دستگاه های دارای کانکتور، افت درج 0.3dB بالاتر خواهد بود.

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)