SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

9/125 OS2 تک حالت MTP / MPO فیبر پچ کابل - 12 فیبر

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    9/125 OS2 تک حالت MTP / MPO فیبر پچ کابل - 12 فیبر

    چین 9/125 OS2 تک حالت MTP / MPO فیبر پچ کابل - 12 فیبر تامین کننده
    9/125 OS2 تک حالت MTP / MPO فیبر پچ کابل - 12 فیبر تامین کننده 9/125 OS2 تک حالت MTP / MPO فیبر پچ کابل - 12 فیبر تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MTP / MPO (APC)

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
    شماره مدل:: MTP OM3 نوع اتصال:: MTP
    تعداد فیبر کانکتور:: 8، 12، 24 طول عمر:: 500 جفت گیری
    از دست دادن درج:: <0.5dB مارک فیبر:: کورنینگ، OFS، YOFC

    12 فیبر 40GbE، 40GBASE-SR4، OM3 / OM4 پرچم Aqua MTP بلوز

    MPT / MPO jumpers برای متصل کردن اتصالات MPO به الکترونیک فعال، دیگر MPO تنه و یا گسترش پایه های MPO استفاده می شود. آنها دارای 12 کابل فیبر، 3.0 میلیمتر و دارای سیم پیچ مقاوم در برابر آرمید میباشند. قطر را می توان به راحتی از روش A به روش B در زمینه در ثانیه بدون هر گونه ابزار تغییر دهید.
    الیاف غیر حساس خم شده در همه گیره های MTP / MPO استاندارد هستند.
    امکانات:
    FOnetworks ارائه می دهد خط گسترده ای از محصولات MTP / MPO multifiber برای:
    • مراکز داده
    • شبکه های Telco
    • OM3، OM4 و SM
    • OM3 و OM4 می توانند 40GBASE-SR4 و 100GBASE-SR10 را در شبکه های موازی نوری پشتیبانی کنند
    • MPO برای جلوگیری از اتصالات فیبر نوری، یک اتصال دهنده را فشار دهید
    • تراکم بالا برای هزینه های نصب پایین تر
    • 100٪ تست شده بر اساس استاندارد TIA / EIA FO TP 171 Revision A، روش A1 برای الیاف چند منظوره
    • سرعت: 10 گیگابیت در ثانیه، 40 گیگابیت در ثانیه، 100 گیگابیت در ثانیه
    • گارانتی: یک سال
    • کلاه Plenum دور 3mm
    • MPO-12
    • QSFP + به QSFP +
    • پیکربندی 40 مگاپیکسل MPO قابل برگشت می تواند برای هدایت پورت اتصال به پورت 8 فیبر متقاطع استفاده شود.
    • می توان با سوئیچ های Arista، Brocade، سیسکو، Juniper، Huawei و دیگران استفاده کرد
    • شبکه های پهن باند / CATV
    • فرستنده ها و گیرنده های موازی

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)