SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Terminal Box

96 Cores SC-APC Fiber Optic Terminal Box Rack Mounting

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    96 Cores SC-APC Fiber Optic Terminal Box Rack Mounting

    چین 96 Cores SC-APC Fiber Optic Terminal Box Rack Mounting تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: OTB-008

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Delivery Time: one week
    Payment Terms: T/T
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    96 هسته SC-APC فیبر نوری ترمینال جعبه رک نصب

    جزئیات سریع

    نام تجاری:   DYS

    شماره مدل: OTB-008

    افت لبه ≤ 0.2dB

    Insert-Tull Test: 1000 بار

    آداپتور مناسب: FC، SC، ST، LC

    مواد: فولاد ضد زنگ

    برنامه های کاربردی

    · فیبر به ساختمان (FTTB)

    · شبکه نوری

    · شبکه های محلی

    · شبکه های گسترده شبکه

    امکانات

    · 19 "ساختار استاندارد، نصب قفسه،

    · قابل اجرا در ختم

    · موجود برای نصب FC، SC، ST، آداپتورهای LC.

    مشخصات فنی

    مورد

    OTB-001

    OTB-002

    OTB-003

    OTB-004

    OTB-005

    OTB-006

    OTB-007

    OTB-008

    اندازه (HxWxD) میلیمتر

    280x
    130x1U

    485x
    200x1U

    485x
    305x2U

    485x
    200x1U

    485x
    305x1U

    430x
    300x1U

    430x
    300x1U

    436x
    300x2U

    قطر کابل (میلی متر)

    Ф5 ~ Ф10

    پورت های آداپتور

    8

    24

    48

    24

    24

    24

    24

    96

    حداکثر ظرفیت اتصالات

    8

    24

    48

    24

    24

    48

    24

    96

    آداپتور مناسب

    FC، SC، ST، LC

    مواد

    فولاد ضد زنگ

    وزن (کیلوگرم)

    1.5

    2.6

    3.4

    3.5

    3.7

    3.9

    4.5

    5.5

    تایپ کنید

    درست شد

    اسلاید

    اسلاید

    درست شد

    اسلاید

    اسلاید

    * 1U = 44.45mm

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)