8f 12f 24f Singlemode Multimode MPO / MTP به کابل Breakout LC MPO

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: RoHS,ISO
شماره مدل: MPP
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه شخصی یا بنا به درخواست مشتری
زمان تحویل: 3-7 روز کاری

اطلاعات تکمیلی

شماره مدل: MPO / MTP -LC نام تولید کنید: کابل شکستن MPO / MTP به LC MPO
نوع اتصال: LC، SC، ST، FC، MPO، MTP، هسته فیبر: 8 هسته ای ، 12 هسته ای ، 24 هسته ای
Insert Loss: ≤0.7dB , ≤0.35 dB (Elite) برگشت ضرر: d60dB (SM) ، 25 dB (MM)
مواد ژاکت: LSZH / OFNR / PVC Jacket Colors: Yellow, Aqua , Erika Violet,Purple

توضیحات محصول

کابل پچ 8 12 24 هسته ای تک حالته OS2 Multimode OM3 OM4 MTP MPO

مقدمه

C کابل تنه MPO / MTP
② کابل های مهار MPO / MTP
③ MPO / MTP فن های کابل وصله ای 0.9 میلی متری
MP مجمع MPO / MTP سری IP
C تارهای پچ تراکم بالا
⑥ MPO / MTP Loopback
ords بندهای MT Patch
C MPO / MTP کاست
⑨ پانل فیبر نوری MPO / MTP



مجامع کابل مالشی و روبان DYS MPO / MTP ، استقرار سریع کابل کشی ستون فقرات با تراکم بالا در مراکز داده و سایر محیط های با فیبر بالا را کاهش می دهد ، شبکه را در حالت ایستادن یا تنظیم مجدد زمان و هزینه کاهش می دهد.
MTP / MPO برای اتصال کاست ها ، پنل ها یا فن های بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع از نوع فیبر در نسخه های استاندارد 8 ، 12 ، 24 یا 48 هسته ای با استفاده از ساختار میکروبلورهای جمع و جور و ناهموار است. کابل جمع و جور استفاده از کابل را بهینه کرده و جریان هوا را بهبود می بخشد.
این کابل های MPO / MTP با بالاترین کیفیت قطعات ساخته شده اند ، نسخه های نخبه کم ضرر ارائه شده اند ، و برای تقاضای شبکه های پر سرعت که در بودجه های انرژی بسیار مهم هستند ، کمتری درج کم دارند.

کاربرد

شبکه ارتباط داده
شبکه دسترسی به سیستم نوری
کانال فیبر شبکه ای منطقه ذخیره سازی
معماری با چگالی بالا

امکانات

100٪ از قبل فسخ شده و آزمایش شده در کارخانه برای اطمینان از عملکرد انتقال
پیکربندی سریع و شبکه ، زمان نصب را کاهش می دهد
برنامه های شبکه 40G و 100G را پشتیبانی می کند
مواد ژاکت: LSZH ، OFNR ، OFNP موجود است
پشتیبانی از حداکثر 12F ، 24F ، 48F ، 72F ، 96F ، 144F ، محصولات سفارشی موجود است

پارامترهای محصول

سطح عملکرد

استاندارد

نخبه

اتصال دهنده

حالت

انتهای

IL (حداکثر) (dB)

RL (دقیقه) (dB)

IL (حداکثر) (dB)

RL (دقیقه) (dB)

MPO / MTP

SM

12F / APC

.0.70

60 پوند

.0.35

60 پوند

24F / APC

.0.75

60 پوند

.0.35

60 پوند

48F / APC

.0.75

60 پوند

مامان

12F / PC

.0.50

20 پوند

.0.35

20 پوند

24F / PC

.0.50

20 پوند

.0.35

20 پوند

48F / PC

.0.50

20 پوند

LC / SC / FC / ST

SM

APC

.0.30

60 پوند

.100.10

60 پوند

UPC

.200.20

50 پوند

.100.10

50 پوند

مامان

کامپیوتر

.200.20

30 پوند

.100.10

30 پوند

 

توجه داشته باشید:
طول موج 1.Test: SM @ 1310 / 1550nm ، MM @ 850 / 1300nm؛
2. انطباق استاندارد: GR-326، GR-1435.

ویژگی های مکانیکی

مورد

شاخص

مطابقت

△ IL بعد از 50 مسابقه

MPO / MTP

.30.3dB

GR-1435

△ IL بعد از 500 مسابقه

LC / SC / FC / ST

.20.2dB

IEC 61300-2-2

Min Bend Radius (پویا)

20 * OD (قطر کابل)

Min Bend Radius (استاتیک)

15 * OD (قطر کابل)

 

شرایط محیطی

مورد

شاخص

مطابقت

دمای عملیات

-40 ~ 60 ° C

IEC 61753-1

دمای ذخیره سازی

-45 ~ 85 ° C

 

کارخانه ی ما

فن آوری فیبر نوری Shenzhen DYS یک شرکت پیشرو در توسعه و ساخت محصولات فیبر نوری پیشرفته است ، به طور عمده باعث ایجاد کابل فیبر نوری داخل و خارج از منزل ، بلوز ضد آب CPRI ، بلوز MPO / MTP ، بلوز فیبر نوری استاندارد و شکاف PLC می شود. DYS موفق به کسب عنوان افتخاری شرکت ملی فناوری پیشرفته توسط دولت شنژن در سال 2014 شد.
با سالها تجربه در زمینه فیبر نوری ، کارخانه ما کاملاً مجهز به بیش از 3500 متر مربع و بیش از 23 خط تولید غبار غبار است. حدود 200 نفر از کارمندان و مهندسین مجرب در محصولات افتخارآمیز ما مشارکت می کنند. ما 5 خط تولید کابل فیبر نوری ، 2 خط مونتاژ جامپر MPO / MTP با استاندارد بالا ، 8 خط تولید بلوز استاندارد و 8 خط تولید شکاف PLC داریم.
پیشرفته ترین تجهیزات پولیش وارداتی و ابزار تست این امکان را فراهم می کند که محصولات ما دارای کیفیت فوق العاده ای مانند ماشین پولیش Senko ، تداخل سنج ، دستگاه تمیز کردن خودکار و OTDR ، JGR و غیره باشد.
همه محصولات نوری ما سازگار با RoHS هستند و DYS همچنین گواهینامه ISO9001 ، ISO14001 را به دست می آورد. محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته ما مشتری را از سراسر جهان جلب می کند ، فیبر نوری DYS مشتاقانه منتظر همکاری با شما است.

سؤالات متداول

1. چه تعداد کارمند داریم؟
پاسخ: حدود 200 نفر از کارمندان و مهندسین مجرب.
2- وقتی شرکت ما تأسیس می شود؟
پاسخ: ما از سال 2008 شروع کردیم.
3. محصولات اصلی ما چیست؟
پاسخ: DYS به توسعه ، تولید ، بازاریابی کابل فیبر نوری اختصاص می یابد ،
بند ناف داخلی یا در فضای باز ، تقسیم کننده ، آداپتور ، تسکین دهنده و غیره.
4- مساحت کارخانه چقدر است؟
بیش از 3500 متر مربع
در کل بیش از 18 خط تولید غبار نیست
4 خط تولید کابل فیبر نوری
2 خط مونتاژ MPO / MTP با استاندارد بالا
8 خط تولید Jumpe استاندارد
4 خط تولید PLC Pplitter
5- چه مدرکی داریم؟
پاسخ: گواهینامه ISO 9001: 2008 ، RoSH، CPR، CE، UL، High and New Tech Enterprise.