SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Adapter

4 Ways with Flange LC / UPC Blue house Fiber Optic Adapter To High wearable

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    4 Ways with Flange LC / UPC Blue house Fiber Optic Adapter To High wearable

    چین 4 Ways with Flange LC / UPC Blue house Fiber Optic Adapter To High wearable تامین کننده

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: Shenzhen(China)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC/UPC Fiber Optic Adapter

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    4 راه با فلنج LC / UPC Bule آداپتور فیبر نوری به پوشیدنی بالا

    جزئیات سریع:

    شماره مدل: LC SM

    بابی رنگ: بول

    بسته بندی: جعبه پلاستیکی

    جزئیات تحویل: در 3 روز

    مشخصات محصول:

    آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC یک نوع آداپتورهای متنوع شامل FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، DIN، D4، MPO، FC-SC، FC-ST، SC-ST، LC-FC، LC-SC و غیره. ساخت سازنده اتصالات، افت و خیز ورودی خوب و کم و بازگشت بازگشتی بالا می تواند نیازهای اتصال سریع، دقیق، پایدار و پایدار در محیط های مختلف را تضمین کند!

    کاربرد

    سیستم 1.CATV

    ارتباطات 2.Telecommunications

    شبکه های سه بعدی

    تست / ابزار اندازه گیری

    5.Fiber به خانه

    ویژگی:

    دقت اندازه 1.high؛

    تکرارپذیری 2.Good؛

    تغییرپذیری 3.Good؛

    ثبات دمای 4.Gold.

    5.High پوشیدنی

    مشخصات:

    مشخصات

    از دست دادن درج <0.20 dB
    نیرو را وصل کنید و جدا کنید 200-600 (g / f)
    طول عمر پلاگین و جدا شدن 1000 ساعت
    دمای عملیاتی -40 + 75
    سفارشات سفارش
    مصالح ساختمانی مواد آستین کانال کاربرد
    برنج نیکل اندود شده زیرکونیا سیمپلکس SC / PC
    فلز مس دوبلکس SC / APC

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)