40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن (چین)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: MPO / MTP-LC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: 1-10usd/pcs
جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T یا L / C، Western Union یا Paypal
قابلیت ارائه: 500000PCS / ماه

اطلاعات تکمیلی

محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
شماره مدل: OM4 MPO 24 فیبر قطر کابل: 3.0 میلیمتر
شمار فیبر: 12، 24 از دست دادن درج: کمتر از 0.35dB
طول: سفارشی آزمون هندسی را امتحان کنید یا در حال حاضر: 100٪ گذشت

توضیحات محصول

12 فیبر نخبگان کشش چشم معکوس MPO اتصالات Patchcord


مودم DYS / MPO / MTP و مونتاژ کابینت های mulitcore trunk تسهیل سريع نصب کابل کشی ستون فقرات باال را در مراکز داده و دیگر محیط های فیبر بالا، کاهش می دهد تا شبکه در زمان و هزینه تغییر یا تنظیم مجدد.

MTP / MPO برای اتصال کاست ها، پانل ها یا فن های خروجی استفاده می شود، در نسخه های استاندارد 8، 12، 24 یا 48 هسته با استفاده از یک ساختار میکروتیک جمع و جور و ناهموار ارائه می شود. کابل جمع و جور بهینه سازی استفاده از کانتینری و بهبود جریان هوا.


این کابل MPO / MTP با بالاترین اجزای سازنده ساخته شده است، نسخه های کمینه از دست دادن نخبگان ارائه شده اند و دارای کمترین ورودی برای درخواست شبکه های با سرعت بالا که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

مشخصات عملکرد اتصال دهنده

مدل SM MM
فیبر کانکتور 8، 12، 24 هسته
لهستانی PC، APC
رنگ مسکن

استاندارد (سبز)
نخبگان (زرد)

استاندارد (بژ)
نخبگان (Auqa)

نوع استاندارد از دست دادن درج کمتر از 0.7dB کمتر از 0.5dB
از دست دادن درج Elite type کمتر از 0.35dB کمتر از 0.3dB
برگشت ضرر PC> 50dB، APC> 60dB > 30dB
طول عمر (500 جفت) کمتر از 0.2dB
آزمایش طول عمر 1310/1550 نانومواد 850/1300 نانومتر


مشخصات فیبر کابل Perfomance

نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
شمار فیبر 8، 12، 24، 48، 72، 96، 144 هسته
قطر کابل 3.0mm 5.5mm یا سفارشی
کت رنگ یولو، نارنجی، آبی، بنفش
مواد ژاکت OFNR، OFNP، PVC، LSZH
استحکام کششی 500 نان
دمای عملیاتی -20 تا 70 ℃
دمای ذخیره سازی -40 تا 75 ℃



کاربرد

شبکه ارتباطات داده
شبکه دسترسی نوری
کانال فیبر شبکه شبکه ذخیره سازی
معماری با تراکم بالا

ویژگی ها و مزایا

پیاده سازی اتصالات MPO / MTP
استقرار سریع
کارخانه خاتمه یافته
تست 100٪
کابل چگالی بالا
بهینه سازی عملکرد
مطابق با دستورالعمل 200/95 / EC (RoHS)
اتصال MPO مطابق با IEC-61754-7 است

قابلیت ارائه

قابلیت ارائه:
10000 قطعه / قطعه در هر هفته

بسته بندی و تحویل
جزئیات بسته بندی کیسه بسته بندی آنتی استاتیک انفرادی
بندر شنژن
زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید 3 روز




مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.