SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord

    چین 40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord تامین کننده
    40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord تامین کننده 40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord تامین کننده 40G 12 فیببر OM3 مجهز به MTP / MPO به کابل های Fan-out / Break-out MPO Patchcord تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن (چین)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MPO / MTP-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: 1-10usd/pcs
    جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: 3-5 روز کاری
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
    شماره مدل: OM4 MPO 24 فیبر قطر کابل: 3.0 میلیمتر
    شمار فیبر: 12، 24 از دست دادن درج: کمتر از 0.35dB
    طول: سفارشی آزمون هندسی را امتحان کنید یا در حال حاضر: 100٪ گذشت

    12 فیبر نخبگان کشش چشم معکوس MPO اتصالات Patchcord


    مودم DYS / MPO / MTP و مونتاژ کابینت های mulitcore trunk تسهیل سريع نصب کابل کشی ستون فقرات باال را در مراکز داده و دیگر محیط های فیبر بالا، کاهش می دهد تا شبکه در زمان و هزینه تغییر یا تنظیم مجدد.

    MTP / MPO برای اتصال کاست ها، پانل ها یا فن های خروجی استفاده می شود، در نسخه های استاندارد 8، 12، 24 یا 48 هسته با استفاده از یک ساختار میکروتیک جمع و جور و ناهموار ارائه می شود. کابل جمع و جور بهینه سازی استفاده از کانتینری و بهبود جریان هوا.


    این کابل MPO / MTP با بالاترین اجزای سازنده ساخته شده است، نسخه های کمینه از دست دادن نخبگان ارائه شده اند و دارای کمترین ورودی برای درخواست شبکه های با سرعت بالا که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

    مشخصات عملکرد اتصال دهنده

    مدل SM MM
    فیبر کانکتور 8، 12، 24 هسته
    لهستانی PC، APC
    رنگ مسکن

    استاندارد (سبز)
    نخبگان (زرد)

    استاندارد (بژ)
    نخبگان (Auqa)

    نوع استاندارد از دست دادن درج کمتر از 0.7dB کمتر از 0.5dB
    از دست دادن درج Elite type کمتر از 0.35dB کمتر از 0.3dB
    برگشت ضرر PC> 50dB، APC> 60dB > 30dB
    طول عمر (500 جفت) کمتر از 0.2dB
    آزمایش طول عمر 1310/1550 نانومواد 850/1300 نانومتر


    مشخصات فیبر کابل Perfomance

    نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
    شمار فیبر 8، 12، 24، 48، 72، 96، 144 هسته
    قطر کابل 3.0mm 5.5mm یا سفارشی
    کت رنگ یولو، نارنجی، آبی، بنفش
    مواد ژاکت OFNR، OFNP، PVC، LSZH
    استحکام کششی 500 نان
    دمای عملیاتی -20 تا 70 ℃
    دمای ذخیره سازی -40 تا 75 ℃



    کاربرد

    شبکه ارتباطات داده
    شبکه دسترسی نوری
    کانال فیبر شبکه شبکه ذخیره سازی
    معماری با تراکم بالا

    ویژگی ها و مزایا

    پیاده سازی اتصالات MPO / MTP
    استقرار سریع
    کارخانه خاتمه یافته
    تست 100٪
    کابل چگالی بالا
    بهینه سازی عملکرد
    مطابق با دستورالعمل 200/95 / EC (RoHS)
    اتصال MPO مطابق با IEC-61754-7 است

    قابلیت ارائه

    قابلیت ارائه:
    10000 قطعه / قطعه در هر هفته

    بسته بندی و تحویل
    جزئیات بسته بندی کیسه بسته بندی آنتی استاتیک انفرادی
    بندر شنژن
    زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید 3 روز




    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)