SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

24 هسته فیبر نوری Patchcord MPO / MTP کاست 6 میلیمتر جلیقه فیبر 50db بازگشت از دست دادن

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    24 هسته فیبر نوری Patchcord MPO / MTP کاست 6 میلیمتر جلیقه فیبر 50db بازگشت از دست دادن

    چین 24 هسته فیبر نوری Patchcord MPO / MTP کاست 6 میلیمتر جلیقه فیبر 50db بازگشت از دست دادن تامین کننده
    24 هسته فیبر نوری Patchcord MPO / MTP کاست 6 میلیمتر جلیقه فیبر 50db بازگشت از دست دادن تامین کننده 24 هسته فیبر نوری Patchcord MPO / MTP کاست 6 میلیمتر جلیقه فیبر 50db بازگشت از دست دادن تامین کننده 24 هسته فیبر نوری Patchcord MPO / MTP کاست 6 میلیمتر جلیقه فیبر 50db بازگشت از دست دادن تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MPO-LC 24 هسته کاست

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
    قیمت: 1 USD
    جزئیات بسته بندی: جعبه های فردی و یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: 3 روز
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: ژجیانگ، چین شماره مدل:: MPO-LC 24cores
    ژاکت فیبر:: 6.0 میلیمتر نام:: کاست فیبر نوری
    برگشت ضرر:: > 50db

    سبک جدید 24 هسته فیبر نوری MPO / MTP کاست

    ماژول های کاست MTP / MPO انتقال امن بین MTP / MPO و اتصالات جداگانه LC یا SC انجام می شود. آنها برای متصل کردن ستون های MTP / MPO با پچ LC یا SC استفاده می شوند.

    سیستم مدولار اجازه می دهد تا برای راه اندازی سریع زیرساخت مرکز داده با تراکم بالا و همچنین بهبود عیب یابی و تنظیم مجدد در طول حرکت، اضافه و تغییرات. کاست ها را می توان در 1U یا 3U 19 "شاسی multislot نصب شده است.

    MTP / MPO Cassettes شامل کارخانه کنترل شده و آزمایش شده MTP / MPO-LC برای تولید عملکرد و قابلیت اطمینان اپتیکال است. ضایعات ضعیف MTP / MPO Elite و LC یا SC نسخه های Premium دارای ضعف ورودی کم برای تقاضای شبکه های با سرعت بالا بودجه هستند.



    امکانات:
    اتصال چند منظوره متداول استاندارد MTP / MPO
    LC (استاندارد داده SFF)، رابط SC گسسته
    OS1 / 2، OM3، OM4 فیبرها (OM1 و OM2 موجود است)
    12 و 24 نسخه فیبر - 12 عدد LC (Duplex) / SC (Simplex) قطعات نوری
    قطبی A (استاندارد)، B یا C
    کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
    آداپتورهای آستین زیرکونیا با کارایی بالا


    کارگاه نصب سریع کارخانه سیستم مدولار را خاتمه می دهد زمان نصب و پیکربندی در طول حرکت، اضافه و تغییرات را ذخیره می کند.


    رابط MTP / MPO MTP / MPO دارای ویژگی های نوری و مکانیکی عالی است.


    عملکرد بهینه سازی کمترین تلفات MTP / MPO Elite، اتصالات اختیاری Premium و فیبر OM4 ضمانت ضبط کم و مجازات قدرت را در بودجه تنگ قدرت، محیط شبکه های با سرعت بالا فراهم می کند.

    تراشه های با تراکم 12 یا 24 کاست فیبر می توان در مقیاس 1U تا 72 و یا در 3U مقیاس تا 336 کانکتور جداگانه نصب کرد.
    قابلیت اطمینان 100٪ تست شده - ترکیبی از اجزای با کیفیت بالا و کنترل کیفیت تولید، محصول را به بالاترین استانداردها تضمین می کند.
    برنامه های کاربردی
    زیرساخت مرکز داده
    شبکه ذخیره سازی - کانال فیبر
    اپتیک موازی

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)