SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

چین 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC تامین کننده
24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC تامین کننده 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC تامین کننده 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC تامین کننده 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MU/APC-SC/APC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: ژجیانگ، چین نوع اتصال:: MU / APC-SC / APC
ژاکت فیبر:: 5.0mm رنگ:: زرد
برگشت ضرر:: > 50db

24 هسته یکپارچه کابل فیبر پچ، مجموعه فیبر نوری SM MU / APC - SC / APC



کابل پچ نوری در حالت تک و نسخه چند حالته موجود است

هر دو حالت تک و چند حالت نسخه فیبر نوری پچ سیم با فرل سرامیک زیرکونیا با PC قبل از جلا، UPC، APC مشخصات و پایان کروی محدب

این انواع صورت پایان می دهد برای پرداخت سریع تر، و انعکاس کم پشت و از دست دادن نوری، در حالی که تضمین حداکثر تکرار پذیری

امکانات:
کاهش درج درج و از بین رفتن بازتاب
سطح انتهای فرل تا قبل از گودال
عالی استحکام مکانیکی
خوب در تکرارپذیری
خوب در عوض
تولید سبز، CE، استاندارد ROHS

کاربرد:
ارتباطات مخابراتی
CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری
صنعت نظامی
پزشکی

پارامتر
حالت حالت تک چند منظوره
لهستانی PC، APC کامپیوتر
از دست دادن درج استاندارد ≤0.7dB ≤0.5dB
فقیر کم درآمد ≤0.35dB ≤0.3dB
برگشت ضرر PC≥50dB؛ APC≥60dB ≥30dB
آزمایش طول موج 1310/1550 نانومتر 850/1310 نانومتر
طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
دمای عملیاتی -20 ℃ ~ + 70 ℃
دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃
مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
استانداردهای سازگار ROHS، IEC و GR-326
مشخصات
نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
نوع بند ناف 8، 12، 24 هسته
قطر کابل 250um، 900um یا سفارشی
ژاکت کابینت LSZH، OFNR، OFNP
طول (M) 0.35 متر یا سفارشی

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)