SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

24 Core OM3 MPO TO MTP Connector Patch Cord / MTP Optical Connector

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    24 Core OM3 MPO TO MTP Connector Patch Cord / MTP Optical Connector

    چین 24 Core OM3 MPO TO MTP Connector Patch Cord / MTP Optical Connector تامین کننده
    24 Core OM3 MPO TO MTP Connector Patch Cord / MTP Optical Connector تامین کننده 24 Core OM3 MPO TO MTP Connector Patch Cord / MTP Optical Connector تامین کننده 24 Core OM3 MPO TO MTP Connector Patch Cord / MTP Optical Connector تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MPO

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: IN 3 Days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) صدور گواهینامه:: ISO9001: 2008
    اتصال دهنده:: MPO / LC / SC / FT نام تجاری:: DYS

    24 هسته OM3 MPO TO MTP اتصال پچ کابل / MTP نوری اتصال

    جزئیات سریع

    • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS / OEM
    • شماره مدل: MTP / MPO patch cord / jumper
    • حالت: SM، MM
    • Fiber: 12core یا 24core
    • افت بازده: UPC> 55dB، APC> 65dB
    • گواهینامه ها: RoHS؛ ISO: 9001، UL
    • اتصال دهنده: MTP، MPO
    • افت ضریب اطمینان : UPC <0.2dB، APC <0.3dB

     

    مشخصات

     

    عملکرد مجمع MTP / MPO Termination:

    نوع / عملکرد

    یکنمونه (APC لهستانی)

    چندکاره (PC / Flat Polish)

     

    استاندارد

    فقیر کم درآمد

    استاندارد

    فقیر کم درآمد

    حداکثر ضرر درج

    0.75dB

    0.35dB

    0.60dB

    0.35dB

    برگشت ضرر

    50dB

    N / A

    دمای عملیاتی

    -40 ° C تا 80 ° C

    40 تا 80 درجه سانتیگراد

    آزمایش طول موج

    1310 نانومتر

    850 نانومتر

     

    مزیت ما و خدمات ویژه:

     

    1. با تحقیق و توسعه خود، تکمیل خطوط تولید، تجهیزات پیشرفته تولید و آزمایش، کارکنان با تجربه، ما اطمینان داریم که کیفیت و خدمات راضی با قیمت رقابتی و تحویل دقیق ارائه دهیم.

     

    2. تجربه های غنی در OEM & ODM، علاوه بر موارد استاندارد، می توانیم به شما در طراحی محصولات منحصر به فرد و طراحی و تولید بپردازیم. ما به نوآوری علاقه مند هستیم و می خواهیم برای شما تغییر ایجاد کنیم و با شما رشد کنیم.

     

    3. پاسخ سریع برای هر گونه سوال یا درخواست در عرض 3 ساعت

     

    4. با استفاده از ERP Systerm اطمینان حاصل کنید که هر پیوند صحیح است.

     

    مزیت رقابتی:

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)