SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord

چین 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord تامین کننده
24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord تامین کننده 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord تامین کننده 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 24 Cores MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

24 هسته MPO / MTP 3.0mm 3M کابل کابل فیبر نوری پچ کابل

جزئیات سریع

  • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
  • نام تجاری: DYS / OEM
  • شماره مدل: MPO / MTP
  • گواهینامه: ISO9001، ROHS
  • نوع کابل: فیبر گرد
  • اتصال نوع: اتصال بالا MPO، uni boot lc connector
  • رابط رابط: نیازهای رابط MPO: IEC61754-4.20 و IEC61754-7
  • کیفیت پاشی: کیفیت پایینی صورت: IEC61300-3-35
  • افت ضریب اطمینان :: ≤ 0.5dB OM3 / ≤ 0.6dB SM OS2
  • افت Loss :: ≥ 25dB OM3؛ ≥ 35dB
  • نوع اتصال: استاندارد، نخبه

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
جزئیات تحویل: در 3 روز

برنامه های کاربردی

عملکرد مجمع MTP / MPO Termination:

نوع / عملکرد یکنمونه (APC لهستانی) چندکاره (PC / Flat Polish)
استاندارد فقیر کم درآمد استاندارد فقیر کم درآمد
حداکثر ضرر درج ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
برگشت ضرر ≥ 50dB N / A
دمای عملیاتی -40 ° C تا 80 ° C 40 تا 80 درجه سانتیگراد
آزمایش طول موج 1310 نانومتر 850 نانومتر

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)