SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

    چین 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords تامین کننده
    24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords تامین کننده 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords تامین کننده 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords تامین کننده 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords تامین کننده 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MU-LC 24core

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Packaging Details: 1pcs in 1 packign or Customized
    Delivery Time: 2days
    Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYSFO
    شماره مدل:: مو-LC جهنده توزیع 24core Inserion از دست دادن:: <0.2db
    تست 3D:: در دسترس Certifaction:: ISO9001، ROHS

    مو-LC 24core توزیع کابل پچ جهنده فیبر کابلهای نوری

    جزئیات سریع

    • محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYSFO
    • شماره مدل: MU-LC 24core توزیع جهنده
    • از دست دادن Inserion: <0.2db
    • از دست دادن بازگشت:> 50dB است
    • رنگ ژاکت: ورزشهای آبی
    • Certifaction: ISO9001، ROHS
    • کارخانه: بله
    • تست 3D: موجود
    امکانات:
    1. دست دادن پایین درج و از دست دادن بازتاب تماس
    2. سطح پایان فرول قبل از گنبد
    3. استقامت مکانیکی بسیار عالی
    4. خوب در تکرار
    5. خوب در ازای
    6. تولید سبز، CE، ROHS استاندارد
     
    کاربرد:
    1. ارتباطات
    2. CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری
    3. صنایع نظامی
    4. پزشکی
    پارامترهای استاندارد فیبر مجامع کابل
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
    ژاکت مواد LSZH / OFNR / پی وی سی
    نوع اتصال SC / LC / ST / LC / مو / MTRJ / MPO / E2000
    مواد فرول سرامیک
    تست طول موج 1310 ± 30nm 30/1550 ± 30nm ± 30/1300 850 ±
    درج Losss (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)
    از دست دادن بازگشت (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (PC / UPC)
    مبادله ≤ 0.2dB
    مجامع کابل دم خوک / سیمپلکس / دوبلکس / فن کردن Patchcord
    عامل دما (° C) -10 ~ + 70
    دمای انبار (° C) -40 ~ 85
    بسته 1unit / کیسه
    * تمام ارزش های مشخص شده با کانکتور.

    مزیت رقابتی

    DYSstrictly اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و انسانی واجد شرایط

    مدیریت منابع برای اطمینان از ثبات productquality andexcellent عملکرد؛ و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)