24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MU-LC 24core
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
Packaging Details: 1pcs in 1 packign or Customized
Delivery Time: 2days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYSFO
شماره مدل:: بلوز توزیع MU-LC 24core از دست دادن Inserion:: &lt;0.2db</span>
تست سه بعدی:: در دسترس گواهینامه:: ISO9001 ، ROHS

توضیحات محصول

تخته فیش نوری فیبر نوری MU-LC 24core

جزئیات سریع

  • محل مبدا: گوانگدونگ ، چین (سرزمین اصلی)
  • نام تجاری: DYSFO
  • شماره مدل: بلوز توزیع MU-LC 24core
  • از دست دادن Inserion: <0.2db
  • ضرر بازگشت:> 50db
  • رنگ ژاکت: آبزی
  • صدور گواهینامه: ISO9001 ، ROHS
  • کارخانه: بله
  • تست سه بعدی: موجود است


امکانات:


1. از دست دادن درج کم و از دست دادن بازتاب
2. سطح انتهایی فرولنگ از پیش گنبدی
3. استقامت مکانیکی عالی
4- خوب در تکرارپذیری
5. خوب در ازای
6. تولید سبز ، CE ، RoHS استاندارد

کاربرد:

1. ارتباطات از راه دور
2. CATV ، LAN ، MAN ، WAN ، تست و اندازه گیری
3. صنایع نظامی
4- پزشکی
مولفه های
مولفه های مجامع کابل فیبر استاندارد
نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
مواد فرولی سرامیک
تست طول موج 30 m 3010/1550 ± 30nm 3050 8 850/1300 n 30nm
ضرر و زیان درج (dB)
TIA / EIA-455-107
d 0.3dB
(PC / UPC / APC)
d 0.3dB
(PC / UPC)
بازده ضرر (dB)
TIA / EIA-455-107
d45dB (PC / UPC)
d55dB (APC)
d35dB (PC / UPC)
قابل تعویض d 0.2dB
مجامع کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Patchcord فن
دمای کار (° C) -10 ~ + 70
دمای ذخیره سازی (° C) -40 ~ +85
بسته بندی 1unit / کیسه
* تمام مقادیر مشخص شده با کانکتور هستند.




مزیت رقابتی

DYSstrictly سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و انسانی واجد شرایط را پیاده سازی کنید
مدیریت منابع برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی؛ و خدمات پس از فروش خوب ، برای جلب اعتماد مشتریان ، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.