SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتطول موج چندگانه

200GHz DWDM سری WDM طول موج Multixer ITU شبکه کانال ثبات بالا

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    200GHz DWDM سری WDM طول موج Multixer ITU شبکه کانال ثبات بالا

    چین 200GHz DWDM سری WDM طول موج Multixer ITU شبکه کانال ثبات بالا تامین کننده
    200GHz DWDM سری WDM طول موج Multixer ITU شبکه کانال ثبات بالا تامین کننده 200GHz DWDM سری WDM طول موج Multixer ITU شبکه کانال ثبات بالا تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: 200 گیگاهرتزی DWDM

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1-10
    جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: در 3 روز
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T, وسترن یونیون
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
    شماره مدل: 200 گیگاهرتزی DWDM محدوده دماي عملیاتی: -40 تا85 ℃
    محدوده دما ذخیره سازی: -40 تا85 ℃ فاصله کانال: 200GHZ
    نوع فیبر: G652D / G.657 A1 (یا سفارشی) گواهینامه: RoHS، ISO9001
    علامت فیبر: سفارشی کانال ها: ITU Grid
    بازتاب کانال: حداقل 13dB : 45 دقیقه

    دستگاه 200 گیگاهرتزی DWDM مبتنی بر فناوری نازک فیلم و پلت فرم بسته بندی تمام شیشه است، نگه داشتن دستگاه در اندازه جمع و جور و عملکرد عالی. کانال ها با شبکه ITU مطابقت دارند.

    دستگاه DWDM 200 گیگاهرتزی به اندازه 100 گیگاهرتز DWDM کارایی ندارد، اما هزینه آن پایینتر است، بنابراین به طور گسترده ای در محل استفاده می شود که شماره کانال بزرگ نیست.

    امکانات

    ■ انطباق ITU

    ■ کاهش ضریب واردات

    ■ جداسازی کانال عالی

    ■ پایداری و قابلیت اطمینان بالا

    ■ کم هزینه

    برنامه های کاربردی

    ■ کانال های DWDM اضافه کردن / رها کردن

    ■ DWDM شبکه و سیستم ها

    ■ برنامه های کاربردی EDFA

    ■ دسترسی به شبکه های WAN

    ■ شبکه و سیستم های طولانی مدت

    مشخصات عملکرد

    مولفه های واحد مشخصات مشخصات Standardremium
    1 محدوده طول موج فعال Nm 1520-1570 1460-1640
    2 فاصله کانال GHZ 200
    3 کانال Pass Band Nm ITU ± 0.22 ITU ± 0.25
    4 کانال ها Nm ITU Grid
    5 گذرگاه طاق ببر حداکثر دسی بل 0.35 0.25
    6 از دست دادن کانال حداقل دسی بل 0.80 (معمولی 0.60) 060 (معمولی 0.50)
    7 افت بازده کانال بازتاب حداقل دسی بل 0.40 (معمولی 0.35) 0.30 (معمولی 0.25)
    8 جداسازی کانال مجزا حداقل دسی بل 30 35
    9 جداسازی کانال غیر مجاور حداقل دسی بل 45 50
    10 بازتاب کانال حداقل دسی بل 13 15
    11 برگشت ضرر حداقل دسی بل 45 50
    12 از دست دادن وابسته به قطبش حداکثر دسی بل 0.15 0.10
    13 دست زدن به قدرت حداکثر Mw 300
    14 نیروی کششی حداکثر N 5
    15 محدوده دماي عملیاتی -40 تا85 ℃
    16 محدوده دما ذخیره سازی -40 تا85
    17 ژاکت فیبر و طول فیبر سانتی متر سفارشی
    18 بسته بندی ابعاد نوع 1 میلیمتر <3.8 (Φ) * 30 (L)
    بسته بندی ابعاد نوع 2 میلیمتر <4.2 (Φ) * 30 (L)
    بسته بندی ابعاد نوع 3 میلیمتر <5.5 (Φ) * 58 (L)
    19 نوع فیبر G652D / G.657 A1 (یا سفارشی)
    20 علامت فیبر سفارشی

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)