SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ

    چین 1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ تامین کننده
    1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ تامین کننده 1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ تامین کننده 1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ تامین کننده 1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ تامین کننده 1U LC 48Core پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ تامین کننده

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MPO / MTP پچ پنل

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10
    قیمت: US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS
    شماره مدل:: جعبه تقسیم نام:: فیبر نوری هوا تمیز
    صدور گواهینامه:: ISO9001: 2008، ROHS دمای کار:: -40 ℃ ~ 85 ℃
    کارخانه:: بله

    1U LC نوع پایه فیبر نوری MPO / MTP پنل پچ

    پانل پانل فیبر نوری MPO، SC / FC / ST / LC، UPC، APC اتصالات، 1U، 2U، 4U، ما تولید کننده پانل های پچ پانل فیبر نوری MPO و کاست ها، مجموعه های MPO کابل و اجزای سازنده است.

    ویژگی های پنل پانل MPO:
    برای ادغام پانل فیبر پچ با پلاگین آسان و پخش ماژول کاست فیبر برای بهینه سازی بهره وری مدیریت کابل کشی
    سبک وزن، آسان برای نصب
    آسان برای نصب و بهره برداری
    19 'ساختار استاندارد.
    طراحی سینی کشویی
    برای نصب FC / SC / ST / LC آداپتور موجود است.

    پانل پانل فیبر نوری MPO با اندازه استاندارد 1U 19 '، در داخل پچ پچ، می تواند سینی های اسپلیس با الیاف کابل فیبر 1XN MPO باشد، یا می توان از کاست فیبر نوری MPO ما برای ادغام با پانل پانل، 1U MPO پانل فیبر پچ می تواند با حداکثر 48 هسته یا 72 هسته خروجی نوری خروجی، اتصالات خروجی می تواند SC / FC / ST / LC


    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادرات به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)