12F MTP به 6xLC دورو MPO / MTP 12 فیبر بند ناف گنجایش خروجی پچ

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: OM3 MTP-LC
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
شماره مدل:: MTP-LC OM3 نوع اتصال:: MTP LC / UPC
تعداد فیبر کانکتور:: 8، 12، 24 لهستانی:: کامپیوتر،
رنگ مسکن:: SM (استاندارد سبز، نخبه زرد) MM (استاندارد بژ، Elite aqua) مواد ژاکت خارجی:: LSZH، PVC، OFNR، OFNP

توضیحات محصول

ماژول ساده MTP به فن duplex LC اجازه می دهد تا شما را به تقسیم لینک 12-فیبر موازی به اتصالات فرد دوبلکس. کابل نازک دور، همراه با طراحی فشرده و قوی Douraino fanout، اجازه می دهد تا سريع پچ شدن در SAN و LAN در DataCenter بکار گرفته شود.

ویژگی های اصلی

نوع اتصال زن و مرد MTP

ساخته شده با کیفیت بالا

فیبر نوری کابل و اجزای سازنده برای پشتیبانی آینده از لینک های مهم مرکز داده شامل 40Gb / s

پاهای فن های خارجی با لوله های دوتایی 2،0 میلیمتری با نخ دندان Aramid محافظت می شوند

کلیپ دوبلکس برای کانکتور فیبر تک

برنامه های کاربردی

شبکه ذخیره سازی

مرکز اطلاعات

اتصالات کوتاه کوتاه در یک قفسه یا کابینت تک

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.