SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

12 الیاف کابل برک آوت pigtails می LC ​​فیبر نوری پچ بند ناف

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    12 الیاف کابل برک آوت pigtails می LC ​​فیبر نوری پچ بند ناف

    چین 12 الیاف کابل برک آوت pigtails می LC ​​فیبر نوری پچ بند ناف تامین کننده
    12 الیاف کابل برک آوت pigtails می LC ​​فیبر نوری پچ بند ناف تامین کننده 12 الیاف کابل برک آوت pigtails می LC ​​فیبر نوری پچ بند ناف تامین کننده 12 الیاف کابل برک آوت pigtails می LC ​​فیبر نوری پچ بند ناف تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: pigtails می LC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    12 فیبر کابل برقی LC pigtails فیبر نوری کابل پد

    مشخصات

    قیمت رقابتی
    کاهش ضایعات و PDL
    کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است

    مجتمع های کابل فیبر نوری

    امکانات

    قیمت رقابتی

    کاهش ضایعات و PDL

    کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است

    گزینه های فیبر: G.652 / G.657 / OM1 / OM2 / OM3 و PM Panda Fiber

    گزینه اتصالات: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

    گزینه های پرداخت: PC / UPC / APC

    اتصالات ویژگی با سرامیک سرامیکی

    برنامه های کاربردی

    شبکه دسترسی

    سیستم های مخابراتی / CATV

    FTTx

    پارامترها کابل های فیبر کابل استاندارد
    نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
    مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
    نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
    مواد فرول سرامیک
    آزمایش طول موج ± 30 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
    تلفات درج (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)
    افت بازده (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (PC / UPC)
    قابلیت تعویض ≤ 0.2dB
    مجامع کابل پاتاکرد Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out
    دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
    دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
    بسته بندی 1 واحد / کیسه
    * تمامی مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)