12 هسته MPO / MTP فیبر نوری پچ کیس طول سفارشی از دست دادن کم

جزئیات محصول:
محل منبع: شنزن (چین)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: MPO / MTP-LCUPC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: 1-10usd/pcs
جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T یا L / C، Western Union یا Paypal
قابلیت ارائه: 500000PCS / ماه

اطلاعات تکمیلی

محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
شماره مدل: MPO MTP به LC شمار فیبر: 8، 12، 24
از دست دادن درج: کمتر از 0.3dB طول: 1 متر یا سفارشی
آزمون هندسی را امتحان کنید یا در حال حاضر: 100٪ گذشت

توضیحات محصول

امکانات

رقابت 1.Price

2.Low Insertion Loss & PDL

3.Factory - خاتمه یافته و آزمایش شده است

گزینه های 4.Fiber: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM Panda Fiber

گزینه های 5.Connector: FC / SC / LC / ST / MU / DIN / SMA / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

گزینه های 6.Polishing: PC / UPC / APC

اتصال دهنده فایبر با سرامیک سرامیکی

برنامه های کاربردی

شبکه دسترسی 1.Access

سیستم های 2.Telecom / CATV

3.FTTx

مشخصات فنی

مولفه های کابل های فیبر کابل استاندارد
نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
مواد فرول سرامیک
آزمایش طول موج ± 3010 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
تلفات درج (دسی بل)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.25dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB
(PC / UPC)
افت بازده (دسی بل)
TIA / EIA-455-107
≥50dB (PC / UPC)
≥60dB (APC)
≥40dB (PC / UPC)
قابلیت تعویض ≤ 0.2dB
مجتمع های کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
بسته بندی 1 واحد / کیسه
* تمام مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.