SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

چین 12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord تامین کننده
12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord تامین کننده 12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: FC/APC-LC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

12 فیبر سلول هسته ای Singlemode FC / APC به کابل فیبر نوری LC

جزئیات سریع:

  • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
  • نام تجاری: DYS / OEM
  • شماره مدل: FC / APC-LC
  • نوع فیبر: Singlemode 9/125
  • گواهینامه: ISO9001، ROHS
  • مارک فیبر: کورنینگ، YOFC، OFS
  • افت اندرگیری : 0.3dB
  • افت بازدهی : > 55dB
  • طول: سفارشی
  • فیبر تعداد: 12

امکانات:
یکپارچگی یا دوپلکس یا مجموعه چند منظوره
Riser یا Plenum rated، LSZH و RoHS در دسترس است
از دست دادن درایو کم، IEC، TIA / EIA، Telcordia سازگار است
طول کابل کابلی فیبر نوری و رنگ ژاکت
انواع فیبر و طول موج های مختلف، معمولی 9/125 تک حالت، 50/125 چند منظوره و 62.5 / 125 چند منظوره
0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm کابل فیبر نوری قطر خارجی
PC، UPC، و نوع APC لهستانی
بسته بندی خوب، قیمت های رقابتی و تحویل بسیار سریع

آزمایشی 100٪ هندسی anc IEC clean cleaning در دسترس است

سرویس OEM قابل دسترسی است


برنامه های کاربردی:
شبکه های مخابراتی
CATV، LAN، MAN و برنامه WAN
شبکه های پردازش داده
تلویزیون کابلی
فیبر به خانه (FTTH)
توزیع مکان

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)