SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Transceiver

10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector

    چین 10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector تامین کننده

    جزئیات محصول:

    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: گیرنده های فیبر نوری مدل: 10G XFP
    گواهینامه: ISO9001، ROHS نرخ بیت: 9.95Gb / s تا 10.5 گیگابایت بر ثانیه
    اتلاف قدرت: <2W اتصال دهنده: کامپوننت کامل Duplex LC

    جزئیات سریع


    1. محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
    شماره مدل 2. 10G XFP
    3.Certifaction: ISO9001، ROHS

    نام 4.Brand: DYS


    جنین

    1.Supports 9.95Gb / s به نرخ 10.5Gb / s بیت
    2.Power dissipation <2W
    3. RoHS مناسب محصولات موجود است
    طول حداکثر طول 80km
    دمای تجاری 5.K -40 ° C تا 8 5 درجه سانتیگراد (اختیاری)
    6. ساعت مرجع مورد نیاز نیست
    7. سازگاری با استاندارد بازپرداخت محرمانه
    8. اتصال کامل دوپلکس LC


    مشخصات فنی

    شماره بخش

    بسته بندی (bps / Hz)

    نرخ داده

    Tx (nm)

    پات (dBm)

    Rx

    حساسیت (dBm)

    دما ° C

    رسیدن

    گزینه دیگر

    XFP-SR

    XFP

    10G

    850 نانومتر VCSEL

    -8.2 ~ -1

    پین

    ≤ -9.9

    -40 ° C-85 ° C

    220 متر

    DDM RoHS

    XFP-LR

    XFP

    10G

    DML 1310 نانومتر

    -6 ~ -1

    پین

    ≤ -14.4

    -40 ° C-85 ° C

    10 کیلومتر

    DDM RoHS

    XFP-ER

    XFP

    10G

    1550 نانومتر EML

    -1 -2

    APD

    ≤ 16

    -40 ° C-85 ° C

    40 کیلومتر

    DDM RoHS

    XFP-ZR

    XFP

    10G

    1550 نانومتر EML

    0 ~ 4

    APD

    ≤ -24

    -40 ° C-85 ° C

    80 کیلومتر

    DDM RoHS


    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.



    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)