SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
    شرکت در میز جلسه دفتر کارگاه کابلی فیبر نوری کارگاه مونتاژ MPO MTP PLC splitter workshop کارگاه نصب و راه اندازی کابل بیرونی کارگاه Patch Cord و Pigtail تجهیزات تولید تجهیزات تولید

    شرکت اطلاعات:

    نوع کسب و کار : سازنده
    صادر کننده
    فروشنده
    صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
    آمریکای جنوبی
    اروپای غربی
    اروپای شرقی
    آسیای شرقی
    جنوب شرقی آسیا
    خاورمیانه
    در سراسر جهان
    مارک های : DYS
    تعداد کارمندان : >200
    فروش سالانه : >600Million
    سال تاسیس : 2008
    صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

      

    Shenzhen DYS فیبر نوری فناوری شرکت پیشرو در توسعه و تولید پیشرفته فیبر نوری محصولات، عمدتا ارائه فیبر نوری کابل داخلی و خارجی، CPRI بلوز ضد آب، MPO / MTP بلوز، بلوز فیبر نوری استاندارد و PLC Splitter. DYS برنده عنوان افتخاری شرکت ملی فناوری پیشرفته توسط دولت شنژن در سال 2014 است.

    تیم

    استحکام گواهینامه

    حدود 200 آموزش خوب
    کارکنان و مهندسین.

    کارخانه بیش از 3500 متر مربع
    متر است و بیش از
    23 محصول غیر گرد و غبار
    خطوط در مجموع
    ISO9001: 2008، RoSH
    CE، فناوری بالا و جدید
    EnterpriseCertficate

    با سالها تجربه در صنعت فیبر نوری، کارخانه ما به طور کامل مجهز به 3500 متر مربع و بیش از 32 خطوط تولید بدون گرد و غبار است. حدود 200 کارمند و مهندس به خوبی آموزش و پرورش به محصولات ما افتخار می کنند. ما دارای 4 خط تولید برای کابل فیبر نوری، 2 خط مونتاژ مودم MPO / MTP استاندارد، 8 خط تولید برای بلوز استاندارد و 10 خط تولید PLC Splitter.

    پیشرفته ترین تجهیزات نقاشی و ابزار تست ما را قادر می سازد محصولات ما با کیفیت فوق العاده، از جمله ماشین اره Senko، interferometer، دستگاه تمیز کردن اتوماتیک و OTDR، JGR و غیره.

    تمام محصولات نوری ما سازگار با RoHS هستند و DYS نیز گواهینامه ISO9001، ISO14001 را به دست آورد. محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته برنده مشتری از سراسر جهان، فیبر نوری DYS مشتاقانه منتظر همکاری با شما است.

    دیدگاه سازمانی :

    برای برنده شدن مشتریان و به دست آوردن آینده، ما متعهد به توسعه به عنوان یک رهبر محصول و فناوری در صنعت ارتباطات نوری هستیم.

    توسعه مبتنی بر نوآوری:

    این شرکت دارای تیم تحقیقاتی و پیشرفته ای با تجربه و غنی با سیستم های مدیریت علمی است که از طریق انباشت سال ها تکمیل شده و محصول مستقل توسعه و توانایی نوآوری را با تعدادی از اختراع های جدید تولید می کند.

    خط مشی کیفیت:

    کیفیت اول و اعتبار مهم ترین است. مدیریت پایه و اساس خدمات است و صداقت است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: 86-0755-29650336

    فکس: 86-0755-29510505

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)